Świetny występ pływaków Torpedy w Poznaniu

Adam Besz
Kolejny świetny i bardzo udany start mają za sobą pływacy Torpedy Oleśnica. Tym razem oleśniczanie wypływali medale w Poznaniu.

W Poznaniu wsórd 536 zawodników z 40 klubów pojawili się zawodnicy oleśnickiej Torpedy w składzie:Wojciech Okoń, Jan Rajewski, Alicja Szwabińska, Julia Izydorczyk, Adela Piskorska, Adrianna Szwabińska i Julia Janik.

Ada Szwabińska wygrała wyścig w kategorii open na 50 metrów stylem dowolnym i była druga na 100 metrów stylem dowolnym.

Adela Piskorska zajęła trzecie miejsce w kategorii open na 50 metrów stylem grzbietowym.

Wojciech Okoń wygrał trzy wyścigi na 50, 100 i 200 metrów stylem grzbietowym.

Alicja Szwabińska była najlepsza w swojej kategorii wiekowej na 200 metrów stylem dowolnym i zajęła drugie miejsce na 100 metrów stylem dowolnym.