We wtorek, 2 grudnia w sali posiedzeń twardogórskiego Ratusza odbyło się kolejne spotkanie burmistrza Pawła Czulińskiego i 18 sołtysów z gminy. O czym rozmawiano?

W spotkaniu uczestniczyli również kierownicy magistratu. W programie przewidziano m. in.: spotkanie z przedstawicielem KRUS-u nt. ubezpieczeń rolniczych, przedstawienie wniosków składanych podczas spotkań sołeckich i sposób ich realizacji, gospodarka odpadami (omówienie zmian, wzory nowych deklaracji i materiały informacyjne), podsumowanie realizacji budżetów z Funduszu Sołeckiego za rok 2019 i planowane zadania w roku 2020, a także wypracowanie stanowiska w sprawie podwyższenia wysokości diet dla sołtysów. W katalogu pozostałych spraw znalazło się miejsce na prezentację podsumowującą zakończoną w piątek 29.11. br. wizytę studyjną trójki sołtysów w siedzibie Komisji Europejskiej w Brukseli, podsumowanie i podziękowanie za organizację „Dożynek Gminnych - 2019”, informacja o Jarmarku Bożonarodzeniowym oraz krótkie przedstawienie informacji w zakresie wniosków złożonych przez sołectwa do projektu budżetu na rok 2020.

źródło: UMiG Twardogóra

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!