Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Kierowca tira zginął przygnieciony przez naczepę [ZDJĘCIA]

Jarosław Jakubczak
Jarosław Jakubczak
Wypadek na autostradzie A4 31.05.2022
Wypadek na autostradzie A4 31.05.2022 nadesłane przez Czytelnika
Do wypadku doszło we wtorek (31 maja) przed godz. 10 na 135. kilometrze autostrady A4, na odcinku pomiędzy węzłami: Kostomłoty i Kąty Wrocławskie na jezdni w kierunku Wrocławia. Trasa będzie zablokowana przez kilka godzin.

AKTUALIZACJA

Godz. 10.45
Autostrada A4 w kierunku Wrocławia przez kilka godzin będzie zablokowana. Na miejsce wypadku jadą policyjni technicy i prokurator.

Godz. 10.30
Według wstępnych informacji, samochód ciężarowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu. Pod naczepą został uwięziony kierowca.

Na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i została przeprowadzona akcja ratunkowa. Po godz. 10.00 strażacy wydobyli poszkodowanego mężczyznę. Kierowca niestety nie przeżył wypadku.

Autostrada A4 w kierunku Wrocławia jest zablokowana. W kierunku przeciwnym, w stronę Legnicy, ruch odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło tutaj:

Zobaczcie zdjęcia:

Strefa Biznesu - inwestycje w samochody klasyczne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Kierowca tira zginął przygnieciony przez naczepę [ZDJĘCIA] - Wrocław Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na olesnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie