Reprezentacja Oleśnicy na Mistrzostwach Polski Białego Orlika

We wtorek dwie drużyny Oleśnickiego Klubu Hokejowego Orły Oleśnica oraz dwie drużyny Szkoły Podstawowej nr 8 w Oleśnicy uczestniczyły w Mistrzostwach Polski Białego Orlika, które zostały rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Organizatorami Mistrzostw byli wybitni polscy hokeiści Mariusz Czerkawski (Stowarzyszenie Sport7), Andrzej i Wojciech Tkaczowie oraz Dariusz Garbacz. -Wśród 23 ekip nasze drużyny zajęły miejsca: Orły Oleśnica II - 18 miejsce, druga drużyna SP 8 - 16 miejsce, pierwsza drużna SP 8 - 14 miejsce. Największym sukcesem
poszczycić się może drużyna Orły Oleśnica I, która po zaciętej walce w finale z ekipą z Mikołowa zajęła 2 miejsce. -Za rok znowu będziemy startowali w tych zawodach z nadzieją na jeszcze lepsze wyniki - przekazują Orły Oleśnica.