Puchar Polski: Pogoń Oleśnica pożegnała się z rozgrywkami

Oleśnicki MKS swój udział w okręgowym Pucharze Polski zakończył na 1/16.

Dzisiaj w Kuźniczysku podopieczni Marcina Jurasika mierzyli się z miejscowym Błyskiem. Po zakończeniu spotkania z awansu do kolejnej rundy cieszyli się gospodarze, wygrywając 4:2. Od 26 minuty na prowadzeniu byli oleśniczanie po trafieniu Sławomira Kopka. Dziesięć minut później zawodnicy z Kużniczyska z rzutu karnego doprowadzili do remisu.

Na dwie minuty przed końcem Pogoń straciła drugą bramkę w tym pojedynku. W 60 minucie przyszło wyrównanie za sprawą bramki zdobytej przez Mateusza Jendrycę. Niecały kwadrans przed zakończeniem meczu gospodarze znów byli na prowadzeniu, a swoją przewagę udokumentowali w 80 minucie, ustalając wynik na 4:2.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani