Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Konrad Bałajewicz
Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6400 zł + dodatki

Zakres obowiązków:
* Sprzedaż i kontrola biletów oraz sprawdzanie dokumentów upoważniających do ulg
* Udzielanie pasażerom potrzebnych informacji
* Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na pokładzie pojazdu
* Zapewnienie profesjonalnej obsługi podróżnych zgodnie z przyjętymi standardami spółki

Wymagania:
* Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta
* Stan zdrowia pozwalający pracę na stanowisku konduktora (Dz. U. z 2021 r. poz. 101)
* Dyspozycyjność (system pracy równoważny)
* Komunikatywność
* Znajomość topografii Dolnego Śląska
* Chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych
* Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
* Mile widziana znajomość języka obcego lub migowego

Koleje Dolnośląskie oferują:
* Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Kurs przygotowujący do pracy na stanowisko konduktora w ramach zatrudnienia
* Pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
* Benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami, dodatek za znajomość języka obcego lub migowego
* Dofinansowanie do studiów i nauki
* Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby aplikujące proszone są o wskazanie miejsca pracy: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Jaworzyna Śląska, Węgliniec. Zgłoszenia należy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).
Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6400 zł + dodatki Zakres obowiązków: * Sprzedaż i kontrola biletów oraz sprawdzanie dokumentów upoważniających do ulg * Udzielanie pasażerom potrzebnych informacji * Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na pokładzie pojazdu * Zapewnienie profesjonalnej obsługi podróżnych zgodnie z przyjętymi standardami spółki Wymagania: * Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta * Stan zdrowia pozwalający pracę na stanowisku konduktora (Dz. U. z 2021 r. poz. 101) * Dyspozycyjność (system pracy równoważny) * Komunikatywność * Znajomość topografii Dolnego Śląska * Chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych * Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta * Mile widziana znajomość języka obcego lub migowego Koleje Dolnośląskie oferują: * Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę * Kurs przygotowujący do pracy na stanowisko konduktora w ramach zatrudnienia * Pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja * Benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami, dodatek za znajomość języka obcego lub migowego * Dofinansowanie do studiów i nauki * Możliwość rozwoju zawodowego Osoby aplikujące proszone są o wskazanie miejsca pracy: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Jaworzyna Śląska, Węgliniec. Zgłoszenia należy przesłać na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Paweł Relikowski / Polska Press
Już w lipcu Koleje Dolnośląskie planują uruchomić nową halę serwisową w Legnicy. Razem z nową halą pojawiły się nowe miejsca pracy, na które trwa rekrutacja. Aktualne oferty przewoźnika nie dotyczą jedynie legnickiej hali, poszukiwani są także maszyniści czy konduktorzy. Wybrane oferty pracy wraz z oferowanymi zarobkami opisujemy poniżej.

Nowe miejsca pracy w Kolejach Dolnośląskich związane są głównie z budową nowej hali przy ulicy Pątnowskiej 1 w Legnicy. Stan surowy obiektu został zamknięty, obecnie trwają prace wykończeniowe: roboty dachowe, instalacyjne i elektryczne. Prowadzone są również roboty żelbetowe, a także tynkarskie wewnątrz hali.

- Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich to kluczowa inwestycja kolejowa na Dolnym Śląsku. Dzięki niej zdecydowanie zwiększymy samodzielność w zakresie okresowych przeglądów i napraw taboru. Tym bardziej cieszy nas, że jej budowa jest już praktycznie na finiszu - mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich i dodaje: - Nasze zdecydowane inwestycje w tabor wymagają równie zdecydowanych inwestycji w zaplecze serwisowe, takie jak budowa nowej hali. W konsekwencji stworzymy także nowe miejsca pracy.

Koleje Dolnośląskie nie szukają jednak wyłącznie pracowników do nowej hali serwisowej. Praca czeka także na stanowiskach:

  • kasjer biletowy,
  • konduktor,
  • maszynista.

Podane maksymalne zarobki odnoszą się nie do osób nowo zatrudnionych, ale pracujących dłuższy czas. Do pensji podstawowej doliczane będą dodatki i premie. Wybrane oferty pracy prezentujemy w naszej galerii, a na ostatnim slajdzie znajdziecie odnośnik do wszystkich aktualnych rekrutacji i szczegółów:

Nie przeocz