Pogoń Oleśnica - Śleszów 0:2 (0:1) (ZDJĘCIA)

GK

Pogoń Oleśnica - LKS Stary Śleszów 0:2 (0:1)
Do przerwy oleśnicki MKS przegrywał przy Brzozowej 0:1. Bramkarz Pogoni Kacper Rogala skapitulował w 35. min. spotkania. W drugiej połowie zawodnicy MKS-u próbowali odwrócić losy meczu, ale sama ambicja i wola walki nie wystarczyły na zmianę wyniku. Na domiar złego tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra goście strzelili drugą bramkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pogoń Oleśnica - LKS Stary Śleszów 0:2 (0:1) fot. Grzegorz Kijakowski
Pogoń Oleśnica nie dała rady beniaminkowi IV ligi LKS-owi Stary Śleszów przegrywając 0:2.