Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Do przerwy oleśnicki MKS przegrywał przy Brzozowej 0:1....

Pogoń Oleśnica - Śleszów 0:2 (0:1) (ZDJĘCIA)

Pogoń Oleśnica

Do przerwy oleśnicki MKS przegrywał przy Brzozowej 0:1. Bramkarz Pogoni Kacper Rogala skapitulował w 35. min. spotkania. W drugiej połowie zawodnicy MKS-u próbowali odwrócić losy meczu, ale sama ambicja i wola walki nie wystarczyły na zmianę wyniku. Na domiar złego tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra goście strzelili drugą bramkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pogoń Oleśnica - LKS Stary Śleszów 0:2 (0:1)