Na zakończenie SPR Oleśnica na remis z Kątami

BM
Krystian Kulak i spółka byli o włos od zwycięstwa
Krystian Kulak i spółka byli o włos od zwycięstwa fot. Bartek Michalak
Oleśniczanie zremisowali 18:18

Od pierwszych minut oba zespoły zafundowały kibicom walkę niemal bramka za bramkę. W 13. minucie przy stanie 3:3 rzut karny przestrzelił Krzysztof Grela, co wykorzystali rywale i to oni wysunęli się na 2-bramkowe prowadzenie. I utrzymali je do końca pierwsze odsłony, schodząc na przerwę przy wyniku 9:7 na swoją korzyść. Drugą połowę Kąty Wrocławskie rozpoczęły od powiększenia przewagi do 3 trafień. Dopiero w okolicach 47. minuty dwa rzuty Krystiana Kulaka doprowadziły do remisu 14:14, co zapowiadało wielke emocje w ostatnich minutach. Trzy minuty przed końcem za sprawą Jacka Pawłowskiego i Tomasza Łuczaka to SPR odzyskał prowadzenie, lecz w przedostatniej minucie kątecka drużyna zdołała jednak doprowadzić do remisu 18:18.

SPR Oleśnica GOKiS Kąty Wroc. 18:18 (7:9)

SPR: Leśniak, Naumiec, Kulak 5, Kumejko, Kuberacki, Przeworski 1, Niczypor 2, Łuczak 4, Pietras, Kowalski 1, Grela 2, Kiebus 1, Pawłowski 1, Dec 1, Hutnik, Pięta