Młodzicy Wiwy Goszcz pokonali rówieśniczki z UKS-u Bierutów [ZDJĘCIA]

Adam Besz
Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu młodzicy Wiwy Goszcz na własnym boisku pokonali 3:1 reprezentację dziewcząt UKS-u II Bierutów.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już po czterech minutach gry prowadzili 2:0. Dla zespołu prowadzonego przez Kamila Sitka bramki zdobyli Fabian Ługowski, wykorzystując podanie Jana Grabarkiewicza oraz
Cyprian Zając, któremu asystował Gracjan Szewczyk.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobyła Oliwia Wasilewicz i przy takim rezultacie obie drużyny schodziły na przerwę. Po zmianie stron dogodnych sytuacji nie zdołała wykorzystać Zuzanna Kasprzak, z czym problemu nie miał Adrian Bednarski, ustalając wynik spotkania.

Wiwa: Kaczmarek, Zając, Szwajda, Muzyka, Sobiński, Grabarkiewicz, Bednarski, Szewczyk, Ługowski, Hudziński, Nowak, Jasiak, Cyjak, Jankowski, Brodziuch, Białecki, Suszyński.

UKS II: Kornelia Durlej - Zdanowicz, Purzyńska, Wiewióra, Klaudia Durlej, Jeziorska, Witkowska, Kasprzak, Wasilewicz, Szeliga, Wujczyk.