Młodzicy i trampkarze Pogoni Oleśnica wysoko pokonują rywali

Udanie minioną kolejkę zakończyły drużyny młodzieżowe oleśnickiej Pogoni.

Wysokie zwycięstwo młodzików
Zespół pod wodzą Dariusza Szymańskiego rozgromił u siebie Dolpasz Skokowa aż 12:0. Łupem bramkowym podzieli się: Karczewski 6, Giedyk 3, Poszwa, Nasiadek, Wożniak. - Dzisiejsze zwycięstwo drużyna dedykuje swojemu koledze Krzysztofowi Konopskiemu, który obecnie leczy kontuzję. Zdrowia Krzysiu! Czekamy! - powiedział po meczu trener Dariusz Szymański.

Pogoń: Wróbel, Świerczyński, Wożniak, Domański, Czernielewski, Nasiadek, Poszwa, Giedyk, Karczewski, Wierzbiński, Roszak, Gawiński, Banasik, Możdżanowski, Jaworski, Żyła, Telka, Kwiek.

Efektowna wygrana trampkarzy na Brzozowej
Poniedziałkowy dzień był bardzo ekscytujący dla trampkarzy Pogoni Oleśnica. Wygrana z wiceliderem tabeli- WKS-em Śląskiem Wrocław aż 7:0. Kanonadę rozpoczął już w 5. minucie Bartek Maślanka pięknym strzałem z 20. metra. 14 minut później dośrodkowanie z rzutu rożnego zamienił na bramkę Bartek Śliwiński. Pod koniec pierwszej połowy Michał Królik trafił bramkę na 3:0. Po chwili przerwy nasi zawodnicy przystąpili do ataku, ponownie na listę strzelców wpisał się Michał Królik w 56' i 61' minucie kompletując hat-tricka. Dosłownie kilka minut później, bramkę zdobył Marcel Żyła. Ostateczny cios zadał Michał Królik, inkasując 4 trafienie w tym meczu. Trampkarze Pogoni są liderem III Ligi Okręgowej.