Michał Pytel najlepszy z ekipy WKS Oleśniczanka na Mistrzostwach Polski w przełajach

IS
W Żaganiu odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych seniorów oraz w kat U-18, U-20.

Kibice mieli możliwość podziwiania kilkunastu widowiskowych biegów na dystansach od 2 do 10 kilometrów.Na starcie pojawili się najlepsi w Polsce specjaliści od średnich i długich dystansów. W mistrzostwach wystartowali też młodzi zawodnicy WKS Oleśniczanka. Najlepiej z naszej ekipy zaprezentował się Michał Pytel, na dystansie 3 km zajął 5. miejsce.
W klasyfikacji klubowej Oleśniczanka zajęła 15 miejsce wśród 83 klubów zdobywając 10 punktów. W rywalizacji klubów z Dolnego Śląska WKS uplasował się na 2 pozycji.