Lotnik Twardogóra z kompletem, Solniki na razie bez zwycięstwa

BES
Miniony weekend na A-klasowych boiskach to piąta seria gier, która okazała się udana tylko dla piłkarzy Lotnika Twardogóry. Drugi zespół Widawy Bierutów po raz kolejny przełknął gorycz porażki.

Zawodnicy z Twardogóry pokonali 2:1 Barycz Sułów. Twardogórzanie prowadzili już po siedmiu minutach gry. Bramkarza gości mocnym strzałem pokonał Jakub Wlazło. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Lotnika podwyższył Michał Lotka. W drugiej odsłonie gości stać było tylko na honorowe trafienie. W tabeli Lotnik jest na szóstym miejscu.
Lotnik: Larwiński - Domian, Fajkowski, Grzesiak (86’ Karalus), Leszczyński, Matysiak, Lotka (89’ Jarząb), Rusiecki, Starczewski (80’ Skorupa), Wlazło, Stępień.

Czy Solniki wygrają w tym sezonie?
Piąty mecz, piąta porażka. To bilans Widawy II Solniki Małe. Tym razem podopieczni Mariusza Karakuły zebrali tęgie lanie od KS-u Dobroszów, który przed tym meczem był o jedną lokatę wyżej, z jednym „oczkiem” w ligowej tabeli. Teraz rywalom udało się zdobyć komplet punktów.