Lotnik Twardogóra rozstrzelał rezerwy Widawy Bierutów

Kolejny nieudany weekend dla bierutowskiej Widawy. Drugi zespół na wyjeździe mierzył się z Lotnikiem Twardogóra.

Twardogórzanie- obecny lider drugiej grupy wrocławskiej A-klasy zdecydowanie zwyciężył 6:0. Spotkanie jeszcze dobrze się nie zaczęło, a Lotnik po trzech minutach gry prowadził 2:0. Najpierw błąd defensywy wykorzystał Michał Lotka, a chwilę później Mateusza Korzeniowskiego przelobował Julian Grzesiak. Gospodarze poszli za ciosem i w 9. minucie Lotka podwyższył prowadzenie.

Strzelanie bramek Lotnikowi nie znudziło się, bo jeszcze w pierwszej połowie strzelił dwie bramki. Swojego drugiego gola dołożył Grzesiak, a bramkarza Widawy II do kapitulacji zmusił także świetnym strzałem Kamil Leszczyński.

Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka, także dla zespołu prowadzonego przez Wojciecha Rusieckiego, a jego autorem okazał się Dawid Domian. Dzięki tej wygranej i porażce Baryczy Sułów zespół z Twardogóry został liderem tabeli. W następnym meczu zagra na wyjeździe z KS-em Łozina. Z kolei Widawa II Solniki Małe u siebie będzie podejmowała Błysk Kuźniczysko.

Lotnik: Larwiński(46' Kuś) – Jasek(46' Michno), Fajkowski, Matysiak, Domian, Leszczyński, J.Rusiecki(55' Ławniczak), M.Lotka(75' B.Lotka), Grzesiak(46' Skorupa), Z.Rusiecki(60' Karalus), Wlazło.

Widawa II: Korzeniowski – Czyż, Świątek, Doliński, Drzewiecki(75' Bęben), Chirowski, Kowal(40' Mogiełka), Stelczyk(46' Krupiński), Połap, Paszkowski(46' Pluta), Maliga.