Krajowe i zagraniczne biegi Szerszeni [ZDJĘCIA]

Zawodniczki i zawodnicy Klubu Biegacza Szerszeń Oleśnica mieli pracowity, biegowy weekend.

Renata Świrczyńska zdecydowała się na półmaraton aż w Sydney! I tak Sydney Half Marathon 2019 pokonała w czasie 2:55:48 co dało jej 8379 miejsce w kategorii OPEN.

Reszta Szerszeni pobiegła w lokalnych zawodach. Adam Musur wziął udział w V Biegu Kresowym, który odbył się w Bystrzycy koło Oławy. Dystans 10 kilometrów przebiegł w 1:03:50 i zajął 185 miejsce OPEN. Kolejny weekend i kolejny start Adama Musura. Tym razem w Piastowskiej Piętnastce we Wrocławiu. Trasa 15 kilometrowa pokonana w czasie 1:45:01 i 145 miejsce OPEN.

Dwa starty ma na swoim koncie Piotr Pudło. Najpierw przebiegł 5 Etap Prusice Biegają, gdzie wywalczył ósme miejsce OPEN z czasem 19:09. Następnie wystartował w 25. Półmaratonie Jaworskim o Puchar Burmistrza Jawora. Tutaj zajął 98 miejsce OPEN z czasem 1:59:30.