Koszykówka. PGE Turów pokonany o dwa punkty (WYNIK)

RB
Mateusz Kostrzewski musiał przełknąć gorycz porażki
Mateusz Kostrzewski musiał przełknąć gorycz porażki PGE Turów Zgorzelec - facebook.com
PGE Turów Zgorzelec przegrał z Polfarmexem Kutno 68:70, w rozegranym awansem meczu 10. kolejki Tauron Basket Ligi.

Wicemistrzowie Polski przegrywali przez praktycznie całą drugą połowę, ale nie dawali za wygraną i sukcesywnie odrabiali straty. Na nieco ponad trzy minuty przed końcową syreną doprowadzili nawet do remisu (63:63), ale kutnianie za sprawą celnego rzutu z dystansu Jarosława Zyskowskiego ponownie odskoczyli. Mimo starań gospodarzy, Polfarmex zanotował już siódmy triumf w obecnych rozgrywkach.

Tauron Basket Liga

PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 68:70 (15:14, 19:20, 13:20, 21:16)
PGE Turów: Dillon 23 (1x3), Dylewicz 17 (2), Gospodarek 4, Tatum, Marek - Karolak 8 (2), Kostrzewski 8 (1), Novak 6 (1), Krestinin 2.
Polfarmex: Zyskowski 12 (4x3), Parker 11 (1), Wołoszyn 11 (1), Johnson 10, Fraser 7 - Jarecki 7 (1), Grochowski 6 (2), Gabiński 4, Bartosz 2, Malczyk.