Klasa okręgowa: znów "oczko" dla Pogoni Oleśnica

4. kolejka wrocławskiej “okręgówki” tylko w połowie udana dla piłkarzy Pogoni Oleśnica, którzy na wyjeździe mierzyli się z Zachodem Sobótka.

Oleśniczanie w tym spotkaniu zanotowali remis 1:1. Obie bramki tego meczu padły w drugich czterdziestu pięciu minutach. Najpierw w 54 minucie Mateusza Salamagę pokonał jeden z graczy gospodarzy.

Do wyrównania i jak się później okazało ustalenia wyniku doprowadził na siedem minuty przed zakończeniem pojedynku Karol Rafalski, który na placu gry zameldował się dziesięć minut wcześniej. W najbliższej kolejce zespół prowadzony przez Marcina Jurasika zmierzy się na własnym obiekcie z WKS-em Wierzbice.

Pogoń: Salamaga - Łada, Aludauri, Balcerzak, B.Ciszewski(46’ A.Ciszewski), Hałapacz, Kopek, Korcik, Siódmiak, Smyrski(72’ Rafalski), Świerczyński(75’ M.Ciszewski).