Klasa okręgowa: Pogoń Oleśnica zdobyła punkt

Szósta kolejka wrocławskiej klasy okręgowej połowicznie udana dla zawodników Pogoni Oleśnica. Podopieczni Marcina Jurasika na wyjeździe mierzyli się z Polonią Środa Śląska.

W tym spotkaniu padły dwa trafienia. Każda z drużyn zdobyła po jednym i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Lepiej w mecz weszli gospodarze, którzy już w trzeciej minucie znaleźli sposób i pokonali Mateusza Salamagę. Wyrównanie ze strony oleśniczan przyszło dopiero w 67 minucie. Sędzia główny odgwizdał rzut karny dla Pogoni, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Michał Hałapacz i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

W końcowej fazie tego starcia oba zespoły próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz skuteczność zawiodła, a na więcej nie pozwolił czas i każda z ekip musiała do swojego dorobku punktowego dopisać tylko “oczko”. W nadchodzącej kolejce rywalem piłkarzy Pogoni Oleśnica przed własną publicznością będzie Barycz Sułów.

Pogoń: Salamaga - Łada, Aludauri, Balcerzak, B.Ciszewski(32' Kopek), Hałapacz, Jendryca, Korcik, Siódmiak, Smyrski(82' Sikora), Świerczyński.