Klasa okręgowa: Pogoń Oleśnica na remis z liderem

Jeden punkt ostatecznie powędrował na konto piłkarzy Pogoni Oleśnica, którzy w sobotę mierzyli się na wyjeździe z liderem wrocławskiej "okręgówki"- MKP Wołów.

Pierwsza odsłona pod względem wyniku była bardzo udana dla oleśniczan, ponieważ na regulaminową przerwę zwodnicy schodzili przy prowadzeniu Pogoni 3:1. Wynik spotkania otworzył w siódmej minucie Filip Balcerzak. Taki stan utrzymał się tylko przed dwie minuty, ponieważ po upływie stu dwudziestu sekund Adrian Miodek podwyższył prowadzenie.

Dwadzieścia minut potem kontaktowego gola zdobyli gospodarze. Tuż przed końcem pierwszej połowy trzecią bramkę dla zespołu prowadzonego przez Marcina Jurasika strzelił Mateusz Jendryca. Po zmianie stron przestój w grze oleśniczan wykorzystali gospodarze, którzy znaleźli dwukrotnie sposób na pokonanie Mateusza Salamagi i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

W tabeli oleśnicki MKS znajduje się na piątym miejscu z 21 punktami w dorobku. Kolejnym rywalem oleśniczan będzie Mechanik Brzezina.

Pogoń: Salamaga - Drosiński, Szwak(71' Zdunek), Balcerzak, A.Ciszewski, Hałapacz, Jendryca, Korcik, Miodek(83' Sikora), Strójwąs, Świerczyński.