Klasa okręgowa: Pogoń ogrywa Olimpię

W ramach 11. kolejki wrocławskiej klasy okręgowej piłkarze Pogoni Oleśnica na wyjeździe o ligowe punkty rywalizowali z Olimpią Podgaj.

Po zakończeniu spotkania z trzech punktów i wygranej 3:0 cieszyli się zawodnicy prowadzeni przez Marcina Jurasika. Wynik spotkania w 31 minucie otworzył Adrian Miodek i to było jedyne trafienie w tej odsłonie meczu.

Po zmianie stron oleśniczanie jeszcze dwukrotnie znaleźli sposób na pokonanie bramkarza gospodarzy. Najpierw w 52 minucie uczynił to Filip Balcerzak, a dzieła zniszczenia dopełnił kwadrans później Mateusz Jendryca. W następnej kolejce oleśnicki MKSzmierzy się na własnym boisku z Odrą Malczyce.

Pogoń: Salamaga - Balcerzak(73’ M.Ciszewski), A.Ciszewski, Hałapacz(86’ B.Ciszewski), Jendryca(83’ Wolski), Korcik(69’ Karga), Łada, Miodek(59’ Szwak), Siódmiak, Strójwąs, Świerczyński.