MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:11 Listopada 7/1, 56-400 Oleśnica, powiat:...
fot. pixabay.com/zdj.ilustracyjne

Jest praca w powiecie oleśnickim. Gdzie można liczyć na zatrudnienie? Mamy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnicy

MANIKURZYSTKA

Miejsce pracy:11 Listopada 7/1, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków:MANIKUREE, PEDICURE I MAKIJAŻ
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:nie dotyczy
Zmianowość:nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:45
Liczba godzin pracy w miesiącu:nie dotyczy
Data rozpoczęcia:24.09.2021
Data zakończenia pracy:31.12.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 PLN 18,30
System wynagradzania:nie dotyczy
Zawód:manikiurzystka

Krwiodawcy dzielą się krwią, życiem, życzliwością. Akcja u strażaków

Stanowcze oczekiwania marszałka. "Będę kibicował"

Puszyste drożdżówki z truskawkami. Ten rarytas rozpływa się w ustach

Zdrowa i kolorowa sałatka z młodych ziemniaków. Najlepsza do grilla

Brak leczenia może doprowadzić do raka. Nawet 95 proc. pacjentów nie wie, że choruje