IV liga: Wiwa na remis z liderem

W sobotę Wiwa Goszcz na własnym boisku podejmowała lidera IV ligi Piasta-Żerniki Wrocław.

Spotkanie już od samego początku było emocjonujące. Goście od siódmej minuty prowadzili 1:0. Długo z korzystnego wyniku się nie cieszyli, ponieważ trzy minuty później sposób na pokonanie golkipera gości znalazł Karol Makowczyński. Jeszcze przed przerwą gracze Piasta zdołali zdobyć drugie trafienie i obie drużyny na regulaminową przerwę schodzili przy wyniku 2:1 dla gości z Żernik.

Po zmianie stron padło jeszcze jedno- wyrównujące trafienie. Jego autorem okazał się Makowczyński, dla którego był to drugi gol w tym pojedynku. Na więcej nie pozwolił czas i oba zespoły musiały pogodzić się z podziałem punktów. Kolejnym rywalem Wiwy będzie obecny lider rozgrywek Piast Nowa Ruda.

Wiwa: Rogala - Mikła, Rydzyński(46' J.Wojciechowski), F.Szczypkowski, Kotwa, Dąbrowski, Żak(46' A.Szczypkowski), Kubot(88' P.Wojciechowski), Makowczyński(86' Rek), Sitek, Śląski.