IV liga: Wiwa na punkty jeszcze musi poczekać

W minioną sobotę goszczanie mieli okazję do rewanżu za czwartkową porażkę, jednak odwet się nie udał, bo Wiwa na własnym boisku uległa 2:3 Unii Bardo.

Goście prowadzili już 3:0, a zespołowi prowadzonemu przez Józefa Klepaka połowiczne straty udały się zmniejszyć w ostatnim kwadransie meczu. Rzut karny na bramkę zamienił Filip Szczypkowski, a w ostatniej minucie spotkania drugą bramkę dla Wiwy zdobył Adrian Dąbrowski.

Wiwa: Rogala - Cybulski, Mikła, F.Szczypkowski, Kotwa, Moskwa, Dąbrowski, A.Szczypkowski(54' J.Wojciechowski), Makowczyński(46' Rydzyński), Sitek(52' P.Wojciechowski), Śląski.