IV liga: Wiwa ma sposób lidera

W kolejnym spotkaniu IV ligi Wiwa Goszcz mierzyła się znów z liderem rozgrywek i ponownie go zatrzymała.

W wyjazdowym spotkaniu przeciwko ekipie z Nowej Rudy goszczanie dopisali do swojego dorobku jeden punkt, remisując 1:1 .

Obie bramki w tym pojedynku padły po regulaminowej przerwie. Trzy minuty po zmianie stron zespół pod wodzą Zygmunta Wydmucha na prowadzenie wyprowadził Filip Szczypkowski. Drugi gol padł na dziewięć minut przed zakończeniem meczu, kiedy z mocnym strzałem nie poradził sobie Kacper Rogala. Chwilę później arbiter wyrzucił z boiska Adama Szczypkowsiego i Wiwa musiała kończyć to spotkanie w dziesiątkę. W następnej kolejce Mateusz Moskwa i spółka przed własną publicznością będą podejmowali Lechię Dzierżoniów.

Wiwa: Rogala - Mikła, J.Wojciechowski(82' Cybulski), F.Szczypkowski, Kotwa, Dąbrowski, Kubot(73' P.Wojciechowski), A.Szczypkowski, Makowczyński, Sitek, Śląski.