IV liga: Wiwa Goszcz zwycięża

W 6. kolejce IV ligi Wiwa Goszcz pod wodzą nowego trenera- Zygmunta Wydmucha pokonała na własnym boisku Polonię Trzebnica 3:1.

Goszczanie prowadzeni objęli po 25 minutach gry, gdy jak zwykle pewnie rzut karny na bramkę zamienił Filip Szczypkowski. Zespół z Goszcza w 39 minucie podwyższył swoje prowadzenie. Karol Makowczyński swoją indywidualną akcję zakończył dośrodkowaniem wprost na głowę Adriana Dąbrowskiego, a ten pokonał bramkarza gości. Przy takim wyniku obie ekipy schodziły na przerwę.

Po zmianie stron kontaktową bramkę zdobyli zawodnicy Polonii wykonanym rzucie rożnym. To było jednak za mało na goszczan, który w 63 minucie strzelili trzeciego gola, a jego autorem bezpośrednio z rzutu wolnego okazał się Mateusz Żak. Ostatnie dwanaście minut Wiwa grała z przewagą jednego zawodnika.

Wiwa: Naskrętski - Cybulski, J.Wojciechowski(68' P.Wojciechowski), F.Szczypkowski, Kotwa(87' Szturyło), Dąbrowski, Kubot(89' Nowacki), Makowczyński(46' Źak), Sitek(80' Rydzyński), Śląski, Bartusiak(65' A.Szczypkowski).