IV liga: Wiwa Goszcz wciąż bez punktów

Adam Besz
Trzecia kolejki IV ligi w wykonaniu piłkarzy Wiwy Goszcz to porażka 1:5 z Sokołem Wielka Lipa.

Podopieczni Józefa Klepaka przegrywali już od ósmej minuty. Dziesięć minut później Kacper Rogala musiał po raz drugi wyciągać piłkę z siatki. Po zmianie stron goszczanie zdobyli bramkę, ale było to samobójcze trafienie Tomasza Sitka. Chwilę później Wiwa przegrywała już 0:4.

Honor zespołu z Goszcza uratował Filip Szczypkowski, który znów pewnie wykorzystał rzut karny. Jednak to nie była ostatnia bramka w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry gospodarze ustalili rezultat spotkania. Na pierwsze punkty Wiwa jeszcze musi poczekać. Może zdobędzie je w następnej kolejce, w której u siebie zagra z Sokołem Marcinkowice.

Wiwa: Rogala – Mikła(76' P.Wojciechowski), F.Szczypkowski, Kotwa, Moskwa, A.Dąbrowski(68' Gierszon), Kubot(46' J.Wojciechowski), A.Szczypkowski(46' Żak), Sitek, Śląski(86' Rek), Bartusiak(46' Makowczyński).