IV liga: Wiwa Goszcz remisuje z Pogonią

Zespół Wiwy Goszcz w siódmej kolejce na wyjeździe w Pieszycach walczył o kolejne ligowe punkty z miejscową Pogonią. Ostatecznie goszczenie do swojego dorobku dopisali jedno “oczko”.

Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. PodopieczniJózefa Klepaka już od trzeciej minuty musieli odrabiać straty. Po dwudziestu minutach gry Wiwa przegrywała dwiema bramkami. Chwilę później sygnał do odrabiania strat dało trafienie Adriana Dąbrowskiego.

W drugiej połowie bramkarza gospodarzy pokonał Piotr Kotwa i był remis 2:2. Taki stan utrzymywał się tylko chwilę, bo w 57 minucie znów na prowadzeniu była Pogoń. Punkt drużyna z Goszcza uratowała w ostatniej minucie podstawowego czasu, kiedy Filip Szczypkowski swoim mocnym strzałem nie dał żadnych szans na skuteczną interwencję golkiperowi Pogoni. W kolejnym meczu Wiwa zmierzy się z liderem- Piastem Żerniki.

Wiwa: Naskrętski - P.Wojciechowski(63' Rydzyński), J.Wojciechowski, Kotwa, Dąbrowski, Żak(46' F.Szczypkowski), Kubot, A.Szczypkowski, Makowczyński(70' Rek), Sitek, Śląski.