IV liga: Wiwa Goszcz lepsza od Orła

Udał się piłkarzom Wiwy Goszcz wyjazd do Ząbkowic Śląskich. Zespół pod wodzą Zygmunta Wydmucha pokonał 2:1 tamtejszego Orła.

Pierwszy kwadrans sobotniego spotkania idealnie ułożył się dla Filipa Szczypkowskiego i spółki, którzy objęli prowadzenie, dzięki bramce zdobytej przez Jakuba Wojciechowskiego. Kolejne piętnaście minut również przyniosło gola, ale tym razem dla gospodarzy, którzy znaleźli sposób na pokonanie Kacpra Rogalę.

Jeszcze przed przerwą został ustalony wynik tego spotkania. Jeden z zawodników Orła niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i znów Wiwa wyszła na prowadzenie, którego już nie oddała i mogła cieszyć się ze zwycięstwa. W tabeli IV ligi goszczanie sklasyfikowani są na jedenastym miejscu, a w swoim dorobku mają 19 punktów. Ostatnim rywalem piłkarzy Wiwy w rundzie jesiennej będzie Bielawianka Bielawa.

Wiwa: Rogala - Cybulski, Mikła, J.Wojciechowski(68’ Kubot), F.Szczypkowski, Moskwa(88’ Rydzyński), Dąbrowski(66’ Makowczyński), Żak(46’ Bartusiak), A.Szczypkowski(73’ P.Wojciechowski), Sitek, Śląski.