IV liga: udany wyjazd Wiwy do Prusic

Zespół Goszcza w minioną sobotę w wyjazdowym spotkaniu pokonał 3:1 Orła Prusice.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 79 minucie, kiedy bramkarza gospodarzy pokonał Kacper Bartusiak. Sześć minut później podopieczni Zygmunta Wydmucha prowadzili 2:0, ponieważ na listę strzelców wpisał się Dariusz Śląski. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry rezultat spotkania podwyższył kapitan goszczan Mateusz Moskwa.

Wynik tego pojedynku w doliczonym czasie ustalił Grzegorz Rajter, ratując honor gospodarzy. W tabeli Wiwa znajduje się na dwunastym miejscu mając 13 punktów w swoim dorobku. W następnej kolejce Filip Szczypkowski i spółka przed własną publicznością będą podejmowali GKS Mirków/Długołęka.

Wiwa: Rogala - Cybulski, Mikła(75' Moskwa), J.Wojciechowski(80' P.Wojciechowski), F.Szczypkowski, Kotwa(86' Szturyło), Dąbrowski, Kubot(46' Żak), A.Szczypkowski(46' Bartusiak), Makowczyński(46' Śląski), Sitek.