IV liga: pierwsze punkty na koncie Wiwy

Adam Besz
Zespół z Goszcza na własnym boisku w sobotę podejmował ówczesnego lidera- Sokół Marcinkowice. Podopieczni Józefa Klepka odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając 3:1.

Początek spotkania nie zwiastował optymistycznego zakończenia spotkania, bo goszczanie od szóstej minuty przegrywali 0:1. Wyrównanie przyszło w doliczonym czasie pierwszej połowy, bo bramkarza rywali pokonał Filip Szczypkowski.

Zmiana stron korzystnie wpłynęła na grę Wiwy. W 78 minucie prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Moskwa, a na osiem minut przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Piotr Kotwa. Kolejnym rywalem goszczańskiego zespołu będzie Polonia-Stal Świdnica.

Wiwa: Rogala - Mikła(46' Kubot), J.Wojciechowski(80' A.Szczypkowski), F.Szczypkowski, Kotwa, Moskwa(86' P.Wojciechowski), Dąbrowski, Żak, Sitek, Śląski, Bartusiak(60' Makowczyński).