IV liga: nieudana inauguracja sezonu Wiwy Goszcz

Rozgrywki nowego sezonu 2019/2020 zaczęły się dla Wiwy Goszcz. Zespół Józefa Klepaka przed własną publicznością w pierwszej kolejce uległ 1:2 Bielawiance Bielawa.

Premierowe czterdzieści pięć minut w nowym sezonie z udziałem goszczan nie przyniosło żadnego trafienia. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po zmianie stron, szczęśliwie dla gości z Bielawy, gdyż Kacper Rogala nie zdołał obronić strzału Patryka Drożyńskiego. Dziesięć minut później Bielawianka podwyższyła prowadzenie, za sprawą pięknego strzału z rzutu wolnego Mateusza Kuriaty.

Na kwadrans przed zakończeniem spotkania gospodarzom udało strzelić, jak się później okazało honorowego gola, jego autorem okazał się Filip Szczypkowski, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dariuszu Śląskim. Okazję do rewanżu Wiwa będzie miała już dzisiaj, również na własnym boisku o godzinie 17 podejmie Unię Bardo.

Wiwa: Rogala - Sitek(85' Rydzyński), Makowczyński(55' J.Wojciechowski), A.Szczypkowski(53' Kubot), Dąbrowski, Moskwa, Kotwa, F.Szczypkowski, Mikła, Bartusiak(55' Śląski), Cybulski.