III liga kobiet: Kolektyw ograny przez UKS Bierutów

Siódma kolejka w wykonaniu piłkarek UKS-u Bierutów to wyjazdowe zwycięstwo 4:0 nad Kolektywem Radwanice.

Już od samego początku bierutowianki narzuciły swoje tempo. Po upływie dziewięciu minut gry podopieczne Przemysława Przybylskiego prowadziły, a bramkę strzeliła Paulina Błasiak. Niespełna dziesięć minut później piłkarki UKS-u podwyższyły prowadzenie, a bramkarkę Kolektywu pokonała Zuzanna Dolińska.

Na kolejne trafienia trzeba było czekać do 76 minuty, kiedy podanie Mai Łukasik wykorzystała Patrycja Foluszczyk, która minutę wcześniej zameldowała się na placu gry. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry napastniczka bierutowskiego zespołu po raz drugi znalazła sposób na pokonanie golkiperki Radwanic i tym samym ustalił wynik tego spotkania. Teraz przeciwnikiem UKS-u będzie Chrobry Głogów.

UKS: Głowacz - Błasiak, Kamińska(46’ Krawczyńska), Mróz, Olczyk(75’ Polańska), Urbaniak, Dolińska(46’ Łuczkiewicz), Łukasik, Kaczorowska, Wiącek(46’ Paluch), Stanisławska(75’ Foluszczyk).