II liga: trudny początek sezonu dla SPR-u Oleśnica

Oleśniccy piłkarze ręczni w minioną sobotę w hali OKR Atol podejmowali MKS Tęcza Folpast Kościan. Po ostatniej syrenie oleśniczanie musieli pogodzić się z porażką 24:27.

Początek spotkania udany dla gości, którzy już po jedenastu minutach prowadzili 8:1. W późniejszej fazie do głosu zaczęli dochodzić oleśniczanie i na przerwę oba zespoły schodziły przy prowadzeniu gości 16:11.

Po zmianie stron trzy bramki rzucili podopieczni Grzegorza Wosia, ale z odpowiedzią przyszli rywale i znów odskoczyli na cztery bramki (22:18). Ostatnie minuty to znów skuteczniejsza gra gości, którzy nie dali sobie wydrzeć wygranej. W kolejnym meczu SPR zagr z

SPR: Naumiec - Krawczykowski, Kumejko, Dec(1), Niczypor, Żuraw(1), Pietras(1), Kowalski(5), Braciszewicz, Lisowski(1), Kiebus, Pawłowski 6, Gołąb 6, Pięta, Kulak 3.