II liga: SPR Oleśnica poległ w Oławie

W ramach dziewiątej kolejki piłkarze ręczni SPR-u Oleśnica udali się do Oławy, żeby o ligowe punkty powalczyć z tamtejszym Moto-Jelczem. Niestety podróż nie była przyjemna, ponieważ oleśniczanie przegrali 27:29.

Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. A przed tym meczem zespół z Oławy nie wygrał jeszcze żadnego pojedynku w tym sezonie. Pierwsza połowa, jak całe spotkanie było bardzo wyrównana. Na regulaminową przerwę drużyny schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 13:12.

Po zmianie stron na trzy bramki odskoczyli gospodarze (17:14). W następnej fazie utrzymywała się przewaga dwubramkowa, która utrzymała się do końca meczu. Kolejnym rywalem SPR-u będzie UKS GOKiSKąty Wrocławskie.

SPR: K.Kulak(11), Grela(3), Pawłowski(3), Kiebus(2), P.Kulak(2), Kumejko(2), Gołąb(1), Kowalski(1), Pietras(1), Pięta(1), Braciszewicz, Hutnik, Lisowski, Naumiec, Żuraw, Niczypor.