II liga: kolejny mecz i brak punktów SPR-u

Piąta kolejka ligowych zmagań nieudana dla szczypiornistów SPR-u Oleśnica. Podopieczni Grzegorza Wosia na wyjeździe przegrali 29:36 z UKS-em Trójką Nowa Sól.

Pierwsza faza sobotniego spotkania udana dla oleśniczan, którzy po trzech minutach gry prowadzili 2:0. Kolejne sześć minut to przestój zawodników SPR-u, co wykorzystali gospodarze i objęli prowadzenie 6:4. Kolejna faza pierwszej odsłony to już zdecydowana przewaga UKS-u, który do przerwy prowadził 19:14.

Po zmianie stron ta przewaga była systematycznie powiększana i utrzymana przez gospodarzy. Siedmiobramkowa różnica utrzymała się do końca tego pojedynku. Kolejny mecz seniorzy SPR-u Oleśnica rozegrają znów na wyjeździe, a ich rywalem będzie SKS Orlik Brzeg, który w tabeli znajduje się na szóstym miejscu.

SPR: Naumiec - K.Kulak(12), P.Kulak(5), Pawłowski(3), Żuraw(3),Gołąb(2), Krawczykowski(1), Kumejko(1), Dec(1), Niczypor(1), Grela, Pietras, Kowalski, Braciszewicz, Kiebus, Pięta.