I Liga Oldboy: Koniec passy oldbojów Widawy Bierutów

Oldboje Widawy Bierutów zakończyli swój zwycięski marsz. Licznik wygranych z rzędu bierutowskich weteranówstanął na dwunastu. Widawa uległa Wratislavii Wrocław. Do przerwy rywale prowadzili 1:0. Po zmianie stron gra się wyrównała, a o rozstrzygnięciu wyniku zadecydowała końcówka spotkania. Najpierw w 85. minucie w polu karnym został sfaulowany Sławomir Król, a z jedenastu metrów wyrównał Piotr Głuch. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Wrocławia, która wygrała 2:1. Bierutowianie nadal są liderem II grupy 2 ligi i mają 36 punktów na koncie, o sześć więcej od drugiego Lotosu Gaj Oławski. Wratislavia awansowała na trzecie miejsce.