Goszcz: Benefis Leszka Rusieckiego (ZDJĘCIA)

DS
Dziś w Goszczu odbył się benefis podsumowujący piłkarską karierę Leszka Rusieckiego.

W ramach imprezy rozegrano towarzyski mecz pomiędzy Przyjaciółmi Leszka a TS Bury Kobierzyce. Pojedynek zakończył się remisem 2:2.
W pierwszej przerwie oficjalnie pożegnano Leszka, a w drugiej przeprowadzono dwa konkursy. Żeby wygrać kaczkę, należało trafić w poprzeczkę z 16 m, a żeby wygrać 7-kilogramowego królika, należało trafić z połowy boiska do pustej bramki. W poprzeczkę najcelniej trafiał i królika wygrał... Bogdan Szewczyk, właściciel fabryki mebli Bodzio. Pan Bogdan przekazał kaczkę Leszkowi Rusieckiemu.