Domowa porażka SPR-u Oleśnica

Zespół pod wodzą Grzegorza Wosia we własnej musiał uznać wyższość TS-u ZEW Świebodzin, przegrywając 19:28.

Początek spotkania był udany dla gospodarzy, którzy po upływie siedmiu minut prowadzili 3:2. Kolejne minuty to wyrównana gra z obu stron (6:6). Gdy minął kwadrans do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy najpierw odskoczyli na trzy bramki (7:10), żeby później sukcesywnie powiększać swoją przewagę. Do przerwy gracze ze Świebodzina prowadzili 14:10.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. To wciąż goście mieli widoczną przewagę (17:12), której nie wypuścili z rąk. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 28:19 dla gości.

Oleśniccy szczypiorniści niezmiennie okupują ostatnie miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem SPR-u Oleśnica będzie MKS Tęcza Folplast Kościan, który zajmuje szóstą pozycję w tabeli.

SPR: Żuraw(5), K.Kulak(4), Grela(4), Pawłowski(3), Kiebus(2), Gołąb(1), Naumiec, Piwnicki, Kumejko, Dec, Niczypor, Kowalski, Lisowski, Pięta, P.Kulak.