Blamaż na Brzozowej. Pogoń Oleśnica przegrywa z Orkanem Szczedrzykowice aż 1:7 [ZDJĘCIA]

GK
To był blamaż na Brzozowej. Pogoń uległa Orkanowi Szczedrzykowice aż 1:7
To był blamaż na Brzozowej. Pogoń uległa Orkanowi Szczedrzykowice aż 1:7 fot. Grzegorz Kijakowski
W zaległym meczu IV ligi oleśnicka Pogoń podejmowała dziś na własnym terenie Orkan Szczedrzykowice. Podopieczni Ryszarda Pietraszewskiego nie będą jednak mile wspominać tego spotkania... Zaczęło się nieźle bo już w 4 minucie spotkania Adrian Miodek strzałem głową dał prowadzenie Pogoni. I to było wszystko na co tego dnia było stać zespół Ryszarda Pietraszewskiego. Kolejne bramki zdobywali już tylko goście. Do przerwy Orkan prowadził z Pogonią 2:1, a w drugich 45 minutach trafił do bramki MKS-u... jeszcze 5 razy