(© fot. Bartłomiej Pilecki)

Pochodzący z Oleśnicy Bartłomiej Pilecki zadebiutował w roli spikera futsalowej reprezentacji Polski.

Wczoraj w Lubinie reprezentacja Polski w futsalu mierzyła się z Serbią. Biało-czerwoni zwyciężyli spotkanie 4:1, a spikerem podczas tego meczu był oleśniczanin Bartłomiej Pilecki, dla którego był to debiut w tej roli.

- Na pewno towarzyszyły mi duże emocje podczas, bo jednak nie był to kolejny mecz Futsal Ekstraklasy, a spotkanie reprezentacji Polski. To duże wyróżnienie, że miałem okazję pracować podczas takiego meczu. Słowa podziękowania kieruję w stronę wiceprezesa PZPN oraz prezesa Dolnośląskiego ZPN pana Andrzeja Padewskiego, dyrektora Podokręgu Legnica Adama Michalika i pracowników Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie na czele z Panem Romualdem Kujawą, którym dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę miał okazję pracy przy podobnych wydarzeniach - podsumowuje udany debiut Bartłomiej Pilecki.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!