B-klasa: przełożone spotkanie i wygrana Gręboszyc oraz Krzeczyna

W minionej kolejce zwycięstwa zanotowali Błękitni Krzeczyn i KS Gręboszyce. Z kolei KS Zbytowa miał zagrać, ale sędzia spóźnił się na mecz...

Akademia rozbita
Piłkarze pod wodzą Piotra Szałka przegrali 1:5 z Olimpią Bukowinka na jej obiekcie. Honor oleśniczan w 53 minucie uratował Dawid Konarski.

Początek dał trzy punkty
Bramka zdobyta w czwartej minucie przez Grzegorza Mochockiego zapewniła zawodnikom KS-u Gręboszyce wygraną przed własną publicznością nad MKS-em Sołtysowice.

Błękitni ograli Perłę
Z wyjazdowego zwycięstwa cieszyli się gracze Błękitnych Krzeczyn, pokonując 2:1 Perłę Węgrów dzięki dwóm trafieniom Tomasza Fuchsa.

Iskra znów pokonana
Siedem bramek ujrzeli kibice w Wabienicach, gdzie miejscowa Iskra uległa 3:4 Borowiance Borowa. Dla zespołu z Wabienic bramki strzelali Szymon Wiącek, Damian Gadziński oraz Michał Thomalla.

Lider za mocny
Rezerwy Widawy Bierutów przegrały na własnym boisku 1:4 z liderem tabeli- Czarnymi Chrząstawa. Jedyną dla solniczan zdobyłMaksymilian Mielczarek.

Zbytowa nie zagrała
Spotkanie KS-u Zbytowa z Polonią Miłoszyce nie odbyło się, ponieważ sędzia spóźnił się na ten mecz i odbędzie się w innym terminie.