B-klasa: Akademia bez punktów, Iskra z jednym, Gręboszyce i Zbytowa z trzema

W rozgrywkach B-klasy z naszych drużyn w minionej kolejce zapunktowały KS Gręboszyce, KS Zbytowa oraz Iskra Wabienice.

Akademia przegrywa
Nie udał się wyjazd seniorom Akademii Piłkarskiej Oleśnica do Ujeźdźca Małego, ponieważ podopieczni Piotra Szałka przegrali 0:3.

Pierwszy punkt Iskry
Zespół z Wabienic zremisował 2:2 z Grunwaldem Wrocław. Dwie bramki dla Iskry zdobył Dawid Batóg. Jedno drugie trafienie padło w doliczonym czasie gry.

Gręboszyce do przodu
Zespół pod wodzą Tomasza Idziorka pewnie pokonał 3:0 KS Byków. Gręboszyczanie prowadzili już od piątej minuty po trafieniu Kacpra Kawińskiego. Pięćdziesiąt minut później ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców. Wynik w 67 minucie meczu ustalił Mateusz Maleszka.

Przełamanie Zbytowej
Bramki Michała Bielskiego oraz Pawła Jurkiewicza dały wygraną 2:1 KS-owi Zbytowa nad WKS-em Wilczyce.