A-klasa: Lotnik ograł Zenit, a Solniki utonęły w Baryczy

Tradycyjny weekend w wykonaniu naszych zespołów występujących w "Serie A".

Zespół z Twardogóry mierzył się na wyjeździe z Zenitem Międzybórz w derbowym starciu. Po ostatnim gwizdku sędziego ze zwycięstwa cieszyli się twardogórzanie, wygrywając 2:0. Pierwsza połowa była bez bramek. Dwie minuty po jej zakończeniu Julian Grzesiak wpisał się na listę strzelców. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Ławniczak. Lotnik jest drugi, a teraz zagra z Plonem Gądkowice.

Lotnik: Larwiński – Wlazło(72’ Jarząb), Skorupa(86’ Jasek), Rusiecki, Matysiak(70’ Ławniczak), M.Lotka, Leszczyński, Grzesiak, Fajkowski(80’ B.Lotka), Domian, Babirzecki.

Co raz bliżej spadku
Po raz kolejny w tym sezonie wysoką porażkę zanotowała Widawa II Solniki Małe, która została rozbita przez Barycz Milicz aż 0:7. Kolejnym rywalem ostatnich w tabeli solniczan będzie Pogoń Syców.

Widawa II: Korzeniowski, Maliga, Patryk Bęben(46’ Matuszak), Przemysław Bęben(69’ Kowal), Chirowski, Chudyk, Krupiński, Paluszek, Stelczyk, Czyż, Połap.