A-klasa: Lotnik ograł Długołękę, a Dąb zremisował z Sokołem

Przedostatnia kolejka rundy jesiennej bardzo udana dla Lotnika Twardogóra. Z kolei Dąb Dobroszyce po remisie stracił fotel lidera.

Emocje i wygrana
O jedną bramkę więcej ujrzeli kibice w Długołęce, gdzie miejscowi zawodnicy ulegli 3:4 Lotnikowi Twardogóra. Jako pierwszy bramkę zdobył Lotnik za sprawą Michała Lotki, ale gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami i to oni na przerwę schodzili w roli prowadzących. Po zmianie stron do remisu doprowadził Kamil Babirzecki, ale i tutaj Długołęka odpowiedziała. Ostatni kwadrans to trafienia Juliana Grzesiaka oraz Miłosza Stępnia, które dały wygraną. W ostatniej minucie sędzia ukarał czerwoną kartką Juliana Grzesiaka i Lotnik kończył mecz w dziesiątką.

Lotnik: Larwiński - Babirzecki, Golimowski, Stępień(84' Kocemba), Starczewski, Skorupa, Rusiecki, M.Lotka(89' Marszałek), Grzesiak, Domian(64' B.Lotka), Jarząb.

Czerwony Dąb remisuje
Dobroszyczanie u siebie podejmowali rezerwy Sokoła Marcinkowice i zremisowali 1:1, a spotkanie kończyli w ósemkę. Czerwonymi kartkami zostali ukarani Emil Zięba, Michał Zięba oraz Wojciech Zalewski, a bramkę dla Dębu zdobył Jarosław Klimkowski.

Dąb: Kruszyński, Pydymowski, Michał Surma, Zalewski, M.Zięba, Kuraś, Klimkowski, Kasina(85' Płuciennik), Bolaczek(90' Jureczko), Holak(65' Łacny), E.Zięba.