A-klasa: Dąb na szóstkę z minusem, a Lotnik na trójkę

Ósma kolejka wrocławskiej A-klasy przebiegła z pewnością po myśli naszych zespołów.

Szósta wygrana z rzędu powędrowała na konto Dębu Dobroszyce, który wysoko 6:1 pokonał przed własną publicznością MKS Siechnice. Worek z bramkami w zespole z Dobroszyc rozwiązał w 22 minucie Adrian Holak. W 55 minucie do siatki rywali trafił Wojciech Zalewski, a później hattricka skompletował Jarosław Klimkowski, a jednego gola dorzucił Michał Zięba. Gości stać było tylko na bramkę honorową.

Dąb: Załachowski - Holak(72' Karkulowski), Koniarczyk(70' Smaga), Mazur(57' Łacny), Zięba, Bolaczek(63' Grab), Kuraś, Pydymowski, Maciej Surma, Mateusz Surma(20' Klimkowski), Zalewski.

Lotnik liderem
Zespół prowadzony przez Grzegorza Maligę ograł 3:0 Burzę Bystrzycę. Dwie bramki w tym spotkaniu dla Lotnika zdobył Kamil Leszczyński, a jedno trafienie dorzucił Michał Lotka. Całą drugą połowę gracze z Twardogóry musieli radzić sobie w dziesiątkę, bo czerwoną kartką został ukarany bramkarz Lotnika- Dominik Larwiński. Stan osobowy wyrównał się na kwadrans przed końcem spotkania, bo taki sam los spotkał jednego z piłkarzy Burzy. Twardogórzanie przewodzą w tabeli.

Lotnik: Larwiński - Wlazło(52' Jarząb), Golimowski, Skorupa, Fajkowski, Rusiecki, M.Lotka, B.Lotka(44' Lizak), Leszczyński, Jasek, Grzesiak(73' Makowiczuk).