Zawodnicy oleśnickiej Torpedy startowali w Lublinie i Wrocławiu

Klaudia Kłodnicka
mat. Torpeda
W barwach Torpedy Oleśnica podczas zawodów w Lublinie wystartowała oleśniczanka Adrianna Szwabińska. Podczas zawodów we Wrocławiu swoje umiejętności zaprezentowali także pływacy - Mateusz Okoń i Sergij Pigulevsky.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu odbywały się od 31 maja do 4 czerwca w Lublinie. Zawodniczka Torpedy Adrianna Szwabińska dwa razy awansowała do finału A na dystansach 50 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem klasycznym. -Na 100 m dowolnym Ada popłynęła w finale B i z takim dorobkiem zakończyła udział w najważniejszej imprezie pływackiej w Polsce - podaje Torpeda.

We Wrocławiu 5 czerwca odbyła się ostatnia IV edycja Swim Mani. Podczas tych zawodów Wojciech Okoń zwyciężył na 100m stylem grzbietowym, Mateusz Okoń wygrał konkurencje 100 klasycznym, a Sergij Pigulevsky zajął pierwsze miejsce na 50 dowolnym. Ponadto Wojciech Okoń i Sergij Pigulevsky zostali najlepszymi zawodnikami wszystkich 4 edycji Swim Mani. Mateusz Okoń w podsumowaniu zajął 4 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników oleśnickiej Torpedy - dowiadujemy się.