II liga: SPR Oleśnica został rozbity

Za dużo do powiedzenia nie mieli oleśniccy szczypiorniści w starciu z UKS-em GOKiS Kąty Wrocławskie. Oleśniczanie przegrali 16:31.

Po ośmiu minutach spotkania na tablicy widniał wynik 2:2 i nic nie zapowiadało tak wysokiej przegranej SPR-u. Od tego momentu gospodarze weszli na wyższe obroty i rzucili oleśniczanom trzynaście bramek, tracąc przy tym tylko dwie.

Na przerwę oba zespoły schodziły przy prowadzeniu UKS-u 17:7. Zmiana stron nie pomogła podopiecznym Grzegorza Wosia, ponieważ gospodarze sukcesywnie powiększali swoją przewagę, ostatecznie wygrywając 31:16. W następnej kolejce szczypiorniści z Oleśnicy będą odbywali pauzę.

SPR: Grela(4), Kiebus(2), Kumejko(2), Lisowski(2), Pięta(2), Dec(1), Gołąb(1), Pawłowski(1), Piwnicki(1), Braciszewicz, Kowalski, Kulak, Naumiec, Niczypor, Żuraw.