Wypadek na ulicy Zajęczej i Noworudzkiej w Kłodzku! Nie żyje niemowlę i jego matka (ZDJĘCIA)

Tragiczny wypadek w Kłodzku. Ok. godz. 15 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały ranne, w tym niemowlę. Niestety, mimo szybkiej reanimacji dziecka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Zajęczej z drogą krajową nr 8. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - citroen i seat. Siła uderzenia była tak duża, że bok i tył citroena zostały mocno zmiażdżone. W sumie poszkodowane zostały trzy osoby, w tym niemowlę. - Siła zderzenia była tak duża, że dziecko z fotelikiem wyleciało z samochodu poza jezdnię - mówi asp. Michał Pawlik, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku.

Gdy odnaleźli je policjanci, nie dawało oznak życia. Natychmiast podjęto próbę reanimacji przez zespół ratownictwa medycznego. Niestety, dziecka nie udało się uratować. Jadąca z nim kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zmarła w nocy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem wyjechała z ul. Zajęczej pod jadącego drogą krajową 8 seata. Droga była do godz. 18.30 zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 19.30.

RED.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.12.2018, 20:14

Nikogo nie bede obwinial ale nigdy nie uwierze ze tam bylo 50km /godz mialem wypadek daleko od domu 560km stalem jako 3 na swiatlach i dostalem w tyl sam bylo nas 5 osob byl to opel ,w samochodzie bylo jak po babardowaniu gosc zaslab mial na zegarze 70km /godz opel moj byl wgnieciony do tylnych foteli ja wypadlem na jezdnie bo bez pasow mam zezwolenie najgorzej wnuczka sie wystraszyla pogotowie jch zabralo ale tylko wystraszeni nie mieli zadnych ran sam sprawcy sie zapalil ja popchalem te 3 sam co staly prze demna po tym wszystkim moj opel wyjechal na parking o wlasnych silach i laweta do domu bo zabrali mi dowod wiec moj wniosek jest taki jesli jesli jadacy przepisowo uczestnik tego wypadku jechal przepisowo 50 km /godz to skad takie uszkodzenia tego francoza ponadto sluze zdieciami mego opla z wypadku ktory dostal w tyl 70 km/godz fiat170@op.pl

07.12.2018, 01:41

Dobry wieczór. Chciał bym się odnieść do komentarza Anonima Xxx Xxx. Słuchaj może i ten Gowniarz jest znany z ostrej jazdy,ale czemu jeba.na komfituro lecisz z tym na psy A nie do chłopaka do domu i nie przetlumaczysz do rozumu lub jak trzeba to i w pysk by zrozumiał. Chłopak nie jest głupi tylko młody i trzeba dac mu szansę. Przypomnij sobie jaki/jaka ty byłaś/ es za młodu bo sądząc po twoim komentarzu zawistniaku masz nie źle za uszami zresztą jak każdy z naszej wioski. Nie sztuka jest wsadzić kogoś do więzienia. Zauważ że chłopak jest nie winny i każdy może znaleźć się w podobnej sytuacji dzisiaj on jutro ty... czy pomyślałaś/ eś jak teraz on z tym się czuje ? Nie kur.wa bo pierwsze co przyszło Ci do głowy to jebn.ąć odpowiedni komentarz do swojego ilorazu inteligencji. Jego kobiety ojciec ponoć to policjant ? Weź ty se koło i wiesz co dalej... jesteście znani z tego " ponoć " pleciugi najpierw idź i się dowiedz konkretnie . Jeździ nacpany ? A cpalas /eś z nim że gadasz jak bys się szmat najadl/a. Po jednym z incydentów tak że było gadane że nacpany to i tamto aby tylko uniknąć wypłaty odszkodowania po tym gdy dziewczyna wyjechała z podwórka i trafiła na nadjezdzajace samochody. Nie bronię tutaj nikogo ale w sytuacji kiedy czytam takie śmieci inaczej nie umiem... Zdarzyła się wielka Tragedia i współczuje rodzinie ofiar A znajomych prosze o wsparcie ☹ oby nabrano pokory i rozwagi za kierownicą bo również nie jestem święty. Ps czekam tak że na jakiś inteligentny komentarz że strony rury która to napisała i ujawnienie się. Nie pozdrawiam . ZBIGNIEW Kubica

07.12.2018, 00:17

Panie/Pani X x x
A co jeśli chłopak właśnie sprzedał Samochód i rozbił go ktoś inny? A co jeśli To akurat nie ten Chłopak co pan/pani ma go na myśli?

Każdy ma coś swojego za pazurem, kobieta Wyjechała na drogę Główną.... a co jeśli nadjechała by Pani/Pan?
Zamieńcie się rolami a nie pierdolicie śmieci.....

Jest Tu bez Winy! To Kobieta nie zachowała ostrożności oraz Nie ustąpiła pierwszeństwa, nie Kierowca Seata! To nie on Wjechał na Jej pas Ruchu a Ona jemu! Udało się 100razy a za 101 nie miała Już tej szansy! Ogarnijcie się!

Nie stoję po niczyjej stronie ale Chłopak Jest tu bez Winy!

Ludzie Skończcie Siać Ferment!
Stała się Tragedia, żadno Komentowanie nie zwróci nikomu życia.

06.12.2018, 19:56

Tam potrzebny jest fotoradar ;albo progi zwalniające. Samochody przez to skrzyżowanie pędzą jak szalone,szczególnie TIR-y. Jeszcze niejedna osoba tam zginie.

06.12.2018, 17:11

Ten gówniarz jest znany z ostrej jazdy w miejscowości z której jest są skarbi ludzie dzwonią i policja nic z tym nie robi ma prawo jazdy ponad rok a już parę wypadków na koncie ludzie boją się o puszczać dzieci same na wiosce że będzie znów pędził jak wariat wszyscy mają go tu dość tylko dziwna sprawa ze zawsze mu się wszystko upięka i policja nic z tym nie robi ponoc ojciec jego dziewczyny to policjant i też był przy tym wypadku .jeździ często nacpany i wszyscy to wiedza tylko nie nasza policja kochana

06.12.2018, 16:06

Gowniarz jeździł jak szalony, wszyscy go tu znają, niech go posadza i niech siedzi do końca życia, wariat zawsze będzie wariatem i będzie zagrożeniem dla innych.

06.12.2018, 10:33

Kierowca seata to mlody chłopak, a fotelik ktory jest w rowie to fotelik siostrzyczki niemowlaka, maluszka fotelik byl na pasażera miejscu caly czas zapiety... Niestety ludzie to hieny nie mysla najlepiej krytykować i tworzyc wlasne historie!!! Pomyślcie o tym ze zginela czyjas zona, mama, brat, syn,wnuk, przyjaciółka. Kobieta z dzieckiem ktora zginela przez brawurowa jazde jakiegos gowniarza, ktory ledwo co prawo jazdy zdal i ma juz na swoim koncie pare wypadków!!! Kazdy z klodzka z Nas zna ta droge i gdyby jechał przepisowo nawet jak by mu wyjechala doszlo by do stluczki. Niestety on wogole nie hamowal ani nie uciekał na pobocze!!!!! A taka mozliwosc mial... Najlepiej siac jad!!! Ludzie pomyślcie co czuje rodzina i znajomi którzy to czytają!!!

Kochana zawsze bedziemy o Was pamiętać!!! Spoczywajcie w pokoju [*]

06.12.2018, 09:34

Z tego co wiem to tym Seatem jeździła młoda dziewczyna pracująca w galerii.. Szkoda że przez wypadek będzie miała zmarnowane życie i na sumieniu 2 osoby.

06.12.2018, 08:18

Tam jest widoczność ok 230m w kierunku Wrocławia i ok. 500m w kierunku Polanicy-Zdroju.

05.12.2018, 22:26

Frajer z seata na pewno nie jechał 50,teraz ma na sumieniu kobietę i jej synka.

05.12.2018, 21:07

Ja już 20 lat jeżdżę tą drogą kilka razy dziennie i nie miałam nigdy stłuczki.ograniczenie jest ale dalej nie w tym miejscu co był wypadek. Nie szukajmy winnych nie zwalajmy winy na kierowcę Seata. Jedno jest pewne citroen wyjechał z podporządkowanej. Nie warto wyjeżdżać na siłę, wciskać się na drogę, wyprzedać bez opamiętania. Ludzie pomału!!!!!!.Tragedia duża dla obu stron.Ale nikt nie kazał wyjeżdżać kierowcy Citroena tym bardziej że nie była sama tylko miała pasażera. Była odpowiedzialna za pasazera.Pamiętajmy życie jest ylko jedne i nie warto testować go na różne sposoby, trzeba mieć jeszcze rozum. Widoczność jest tam dobra. Tu winny jest tylko pośpiech i brak nieobraźcie się wyobraźni. Szkoda słów.

05.12.2018, 20:29

Będziemy śledzić postępowanie odnośnie kierowcy SEATA. Przekraczając znacznie szybkość dziewczyna została bez szansy ocenienia odległości zbliżającego się pojazdu .......

05.12.2018, 20:27

Będziemy śledzić postępowanie odnośnie kierowcy SEATA. Przekraczając znacznie szybkość dziewczyna została bez szansy ocenienia odległości zbliżającego się pojazdu .......

05.12.2018, 14:42

Z szacunkiem dla obydwu rodzin nie bawcie i nie prześcigajcie się jako biegli z zakresu wypadków, czego mieli a czego nie.Czytałam tyle komentarzy i tyle jadu się wylewa bo każdy chce być mądrzejszy . Dla rodzin obydwu współczucia a Ty Aniołeczku śpij ...g

05.12.2018, 12:19

To skrzyżowanie to jakaś pomyłka i trzeba coś z nim zrobić ludzie jadący 8 jeżdżą jak szaleni bo są na głównej i uważają że są Panami i ograniczenia ich nie tyczą jeden geniusz już się wypowiedział że nie ważne ile jechał ważne że był na głównej tak więc gratuluję geniuszowi a policji radzę zabrać mu prawko zanim komuś zrobi krzywdę.... Policja wszystko ustali jednak nie zmienia faktu tu to że we wrześniu tam straciłam ciocie a wczoraj bardzo dobrą koleżankę i jej synka kochanego Aniołka wlasnie przez kierowcow którzy szaleją prędkością bo moga . To skrzyżowanie należy zmienić żeby przeciąć główną lub na nią wjechać trzeba mieć szczęście... ile jeszcze ma tam powstać krzyży żeby coś z tym zrobili

05.12.2018, 09:44

Skąd wiecie że nie mieli zapiętych pasów? Policja nic nie mówi na ten temat. Zacznijcie myslec bo to wy mogliście być na ich miejscu. Jeśli siła była tak duża to pasy mogło wyrwać. Żal mi was ale bardziej szkoda rodziny.

05.12.2018, 09:38

Ludzie przeżywają dramat ale w komentarzach oczywiście muszą się mądrale zasrane wypowiedzieć.

05.12.2018, 08:25

Po czym anonimie wnioskujesz że kierująca citroenem jak i dziecko nie mieli pasów?

04.12.2018, 23:49

Nie chce Bronić Nikogo, Jechał drogą Główną, ma Pierwszeństwo, czy jedzie 100/200/300 ma pierwszeństwo a Kierowca włączający się do Ruchy ma obowiązek upewnić się czy droga jest wolna.
Kierowca Citroena nie miał Pasów tak jak i Dziecko. Może Gdyby pasy to jedno życie Więcej Było by uratowane.

Wina leży po stronie Kierwocy Citroena, skrajnie nie odpowiedzialny/na, jadąc z Dzieckiem Upewnij się 1000ąc kroć a nie wpadaj na krzyżówkę z Przeświadczeniem „zdąrze” .

04.12.2018, 23:29

Widzę że przed skrzyżowaniem jest ograniczenie do "50" a patrząc po szkodach to z pewnością kierowca Seata jechał szybciej,co prawda miał pierwszeństwo,ale z pewnością gdyby jechał wolniej nie doszło by do takiej tragedii.Więc wina jest po obu stronach.

04.12.2018, 22:19

wspolczucia dla poszkodowanych :(((((((
a tego z zoltka do kicia juz nie jedno auto w tym roku rozwalil

04.12.2018, 17:24

Skrzyżowanie Piłsudskiego i Zajęczej.
Podobno dziecko nie żyje.