Udane występy zawodniczek oleśnickiej Torpedy

ip
W miniony weekend Uczniowski Klub Pływacki Torpeda wziął udział w ogólnopolskich zawodach w Katowicach . Na 25-metrowym basenie klub Torpedę reprezentowały Julia Janik, Adela Piskorska i Adrianna Szwabińska.

Adrianna Szwabińska zdobyła na tych zawodach da złote medale na 50 i 100 dowolnym oraz srebrny na 200 dowolnym. Adela Piskorska wygrała wyścig na 100 grzbietowym a na 50 grzbietowym zajęła drugie miejsce . Obie dziewczyny wystartowały w finałach open w konkurencjach 50 i 100 dowolnym oraz 50 i 100 grzbietowym .

Tydzień wcześniej w Osiecznicy wystartowały dwie zawodniczki Torpedy Alicja Szwabińska i Gabrysia Wójcik. Dziewczyny zdobyły trzy srebrne medale . Alicja była druga na 100 grzbietowym , Gabrysia przypłynęła druga w konkurencjach na 50 klasycznym i 100 zmiennym.