Torpeda wywalczyła tuzin medali

Torpeda Oleśnica
Z zawodów pływackich Uczniowski Klub Pływacki Torpeda Oleśnica przywiózł dwanaście medali.

W dniach 15-16 lutego w Osiecznicy odbyły się pływackie zawody o puchar wójta gminy. UKP Torpeda Oleśnica reprezentowało czworo młodych pływaków: Gabrysia Wójcik, Alicja Szwabińska, Wojciech Okoń i Mateusz Okoń. Swoimi startami młodzi pływacy udowodnili, że są mocnym wsparciem dla starszych utytułowanych zawodników Torpedy.

UKP Torpeda Oleśnica zdobyła na tych zawodach łącznie 12 medali- 8 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe.

Wojciech Okoń wygrał wyścigi na dystansach 50 i 100 grzbietowym, 100 dowolnym i 50 motylkowym zdobywając cztery złote medale. Srebrny medal zdobył w konkurencji 50 dowolnym.

Mateusz Okoń odebrał dwa złote medale w wyścigach na 50 i 100 klasycznym,jeden srebrny na 100 zmiennym i dwa brązowe medale na 50 i 100 dowolnym

Gabrysia Wójcik wygrała konkurencje na 50 i 100 stylem klasycznym zdobywając dwa złote medale.